УКР     РУС     ENG

Суниця садова сорт Джудібелл® (Judibell®)

(полуниця, клубніка, земляника, strawberry, купити, фріго, саджанці, розсада, придбати, купить, приобрести, еліта)

Джудібелл® (Judibell®) - дуже пізній сорт суниці Британської селекції виведений на Іст-Моллінгській дослідній станції в результаті комплексного схрещування ряду батьківських форм включаючи сорти Пандора® та Елсанта®.
Сорт Джудібелл® має подовжений період спокою, в умовах південної Англії рослини починають розвиватись лише у середині травня, і середина збору припадає приблизно на 35 днів пізніше, ніж у сорту Елсанта®.
Продуктивність сорту Джудібелл® та розмір ягід такі ж як у сорту Елсанта®, ягоди вирівняного розміру, яскравого оранжево-червоного забарвлення. Шкірка та м’якоть ягід середньо щільні, соковиті, з рівнем сухих речовин, що перевищує аналогічний показник Елсанти® (у середньому Brix = 8.5).
Рослина сорту Джудібелл® середньої сили росту, загущена. Ягоди частково заховані. Утворення вусів пізнє і тому коефіцієнт розмноження нижчий ніж у більшості інших червневих сортів.
В тестуванні на Іст-Моллігській дослідній станції сорт суниці Джудібелл® проявив хорошу стійкість до вертицильозного в’янення (Verticilliumdahliae) та гнилі сердечка (Phytophtoracactorum) з комбінованою резистентністю до борошнистої роси (Sphaerothecamacularis) та чорної плямистості (Colletotrichumacutatum).

 

 

Завантажити детальний опис сорту суниці Джудібелл® (Judibell®)