УКР     РУС     ENG

Суниця садова сорт Елеганс® (Elegance®)

(полуниця, клубніка, земляника, strawberry, купити, фріго, саджанці, розсада, придбати, купить, приобрести, еліта)

Елеганс® (Elegance®) - один з найкращих середньостиглих літніх сортів виведених на Іст-Моллінгській дослідній станції  доктором Девідом Сімпсоном. Сорт Елеганс® можна успішно вирощувати як при традиційних екстенсивних технологіях, так і за технологією «урожай за 60 днів». Сорт Елеганс® має високу продуктивність, хорошу якість ягоди та лежкість.
Сорт суниці Елеганс® отримав свою назву через яскравий блискучий вигляд ягід помаранчево-червоного кольору та витончену рівномірну конічну форму ягоди. Стигла ягода залишається твердою і міцно тримається на рослині протягом декількох днів без потемніння забарвлення. Плоди легко збирати, вони не пошкоджуються при зборі і мають гарну  лежкість.
Ягода суниці має характерний солодкий смак та приємну соковиту м’якоть. Висока продуктивність збору ягід забезпечується практично повною відсутністю ягоди другого класу. Сорт Елеганс® був виведений спеціально для технології отримання урожаю через 60 днів, при якій, згідно британських досліджень, він має досить високу продуктивність. В умовах Британії сорт Елеганс® був найбільш урожайним сортом при вирощуванні в відкритому грунті протягом останніх чотирьох років.
Елеганс® – середньо-пізній сорт. Збір починається приблизно на п'ять днів пізніше, ніж сорту Соната® і триває протягом тривалого періоду, зазвичай від 4 до 5 тижнів, в залежності від погодних умов. Сорт сприйнятливий до борошнистої роси і толерантний до вертицильозного в'янення і кореневих гнилей.

 

 

Завантажити детальний опис сорту суниці Елеганс® (Elegance®)