УКР     РУС     ENG

Суниця садова сорт Еліс® (Alice®)

(полуниця, клубніка, земляника, strawberry, купити, фріго, саджанці, розсада, придбати, купить, приобрести, еліта)

Еліс® (Alice®) - середньостиглий сорт суниці, виведений селекціонерами Девідом Сімпсоном та ДжудіБелл на Іст-Моллінгській дослідній станції. Сорт Еліс® має комплексний батьківський склад включаючи сорти Корона, Тотем, Холідей, Тіога, Редгонтлет, Горелла, Редчіф, Вілтгард і Шурекроп.
Середина збору врожаю сорту Еліс® приблизно на 7 днів пізніше, а тривалість збору дещо довша, ніж у сорту Елсанта®. За результатами сортовипробовування урожайність сорту така ж як і сорту Елсанта®, проте біля 70% ягід мають розмір більше 35 мм. В результаті відсоток ягід першого класу сорту Еліс® зазвичай становить 80%, що дещо перевищує аналогічний показник Елсанти®.
Ягоди вирівняної конічної форми, хоча перші найбільші ягоди можуть мати слабку ребристість. Шкірка міцна, привабливого яскраво оранжево-червоного кольору з блиском, м’якоть достатньо міцна, соковита та приємна на смак. Насінини на поверхні ягід трохи виступають. Придатність до зберігання така ж як і у сорту Елсанта®.
Рослини суниці Еліс® мають дещо більшу силу росту, ніж у сорту Елсанта®, прямостоячі. Ягоди добре помітні, легко та швидко збираються.

 

 

Завантажити детальний опис сорту суниці Еліс® (Alice®)