УКР     РУС     ENG

Суниця садова сорт Фламенко® (Flamenko®)

(полуниця, клубніка, земляника, strawberry, купити, фріго, саджанці, розсада, придбати, купить, приобрести, еліта)

Фламенко® (Flamenko®) - ремонтантний сорт суниці британської селекці. Виведений Іст-Моллінгською дослідною станцією у 2002 р. шляхом схрещування сортів Евітата® форми EMR77® (комплексний гібрид, що включає такі сорти як Селва®, Тіога®, Горелла® та Дженто®).
Рослина сильноросла, тому рекомендується знижена густота висаджування та система живлення з помірною кількістю азоту. Рослина утворює велику кількість вусів.
При весняному висаджуванні сорт Фламенко® починає плодоношення в липні і плодоносить до жовтня місяця. Найбільш інтенсивно урожай формується у першій половині вересня, тому для отримання максимальної урожайності бажано використовувати плівкові теплиці.
При висаджуванні суниці Фламенко® наприкінці літа або восени перші квітконоси навесні наступного року можна не видаляти та розпочати збір урожаю в червні місяці.
Ягода сорту Фламенко® правильної конічної форми, має привабливий оранжево-червоний колір, соковита, приємного десертного смаку, велика, добре зберігає розмір протягом всього періоду плодоношення.

 

 

Завантажити детальний опис сорту суниці Фламенко® (Flamenko®)