УКР     РУС     ENG

Ремонтантний сорт малини Рафцакю® (Rafzaqu®) - Хімбо-Топ® (Himbo-Top®)

Хімбо-Топ® (Himbo-Top®) зареєстрована торгова марка для сорту Рафцакю® (Rafzaqu®).
Ремонтантний сорт малини Хімбо-Топ® виведений селекціонером Пітером Хауенштайном на дослідній станції Рафз (Швейцарія) в результаті схрещування сортів Отм Блісс® та Хімбо Квін® (Рафзетер).
Ягода малини Хімбо-Топ® великого розміру, якщо порівнювати з іншими ремонтантними сортами, вагою 6-8 г, середньої щільності, привабливого зовнішнього вигляду, з блиском. Не дрібнішають до кінця сезону, легко знімаються з плодоложа.
Урожай Хімбо-Топ® починає дозрівати у другій половині серпня, збір триває 6-8 тижнів в залежності від погодних умов зони вирощування. Продуктивність сорту Хімбо-Топ® висока, в дослідженнях дослідної станції Тонгерен (Бельгія), урожайність сорту Хімбо-Топ® склала 3,0 кг з рослини, що на 50% вище, ніж у відомого сорту ОтмБлісс®.
Рослина сильноросла, проте не вимоглива до родючості грунту, формує довгі латеральні плодові гілочки, тому рекомендована ширина міжряддя повинна становити 2,5 – 3,0 м. Бажано підв’язувати однорічні пагони до тимчасової шпалери, що суттєво полегшує збір продукції.
Детальна інформація про сорт малини Хімбо-Топ® знаходиться на сайті www.himbo-top.prosort.info.

 

 

Завантажити детальний опис сорту малини Хімбо-Топ® (Himbo-Top®)