УКР     РУС     ENG

Ожина сорт Карака Блек® (Karaka Black®)

Карака Блек® (Karaka Black®) - ранньостиглий сорт Новозеландської селекції, виведений Харві Холлом на дослідній станції Хорт Рісерч в результаті схрещування селекційних ліній 822N71та 822M103.
Сорт Карака Блек® вирізняється надзвичайно великим розміром плодів насиченого темного кольору. Ягоди блискучі, щільні, видовженої циліндрично-конічної форми, приємного десертного смаку, при зборі в стадії технічної зрілості чи вирощуванні у прохолодному кліматі можуть бути дещо кислуваті. У фазі повної зрілості легко знімаються з куща, проте мають відмінну лежкість і транспортабельність.
Сорт високопродуктивний, в умовах Великобританії ожина Карака Блек® являється одним з кращих ранньостиглих сортів в комерційному виробництві. Дозрівання ягід розпочинається на початку липня і триває до середини серпня. Урожайність ожини Карака Блек® в середньому складає близько 15 т/га та, у деяких виробників перевищує 25 т/га.
Рослина середньої сили росту, формує пагони з колючками, проте завдяки великому розміру плодів збір проводиться швидко.
Сорт Карака Блек® має середню стійкість до пероноспорозу та сірої гнилі ягід.
Сорт Карака Блек® придатний для вирощування у відкритому грунті та в умовах каркасного плівкового укриття. Ягоди можуть споживатись у свіжому вигляді та використовуватись для переробки.

 

 

Завантажити детальний опис сорту ожини Карака Блек® (Karaka Black®)