УКР     РУС     ENG

Ремонтантний сорт малини Отм Трежа® (Autumn Treasure®)

Отм Трежа® (Autumn Treasure®) - ремонтантний сорт малини виведений селекціонером Вікі Найт, Іст-Моллігнська дослідна станція (Великобританія) в результаті схрещування селекційних форм EM6304/36 та EM6330/96.
Отм Трежа® – сорт середнього терміну дозрівання. В умовах Великобританії 50% урожаю збирають до 26 серпня – 8 вересня залежно від погодних умов року вирощування.
Сорт сильнорослий, пагони практично без колючок, прямостоячі. Урожай дозріває на коротких латеральних гілочках верхньої частини пагона, ягода легко знімається з плодоложа.
Ягоди середньою вагою 3,3-3,5 г., вирівняні по розміру, правильної видовжено-конічної форми, привабливого червоного кольору та десертного смаку.  Транспортабельність продукції добра, лежкість значно краща, ніж у інших літніх сортів (таких як Глен Емпл® та Туламін®). 
Сорт Отм Трежа® не пошкоджується малиновою попелицею, що переносить ряд вірусних захворювань малини. За роки випробовувань сорту Отм Трежа® на дослідній станції вірусних захворювань не спостерігалось не зважаючи на високий їх фон в навколишньому середовищі.

 

 

Завантажити детальний опис сорту малини Отм Трежа® (Autumn Treasure®)