УКР     РУС     ENG

Суниця садова сорт Сирія® (Syria®)

(полуниця, клубніка, земляника, strawberry, купити, фріго, саджанці, розсада, придбати, купить, приобрести, еліта)

Сирія® (Syria®) - зареєстрована торгова марка для сорту суниці садової НФ 137 (NF 137) селекції Нью Фрутс (Італія).
Сорт середньостиглого строку достигання - дозріває на 5-6 днів пізніше за сорт Алба.
Ягода середнього та великого розміру з середньою вагою протягом сезону 23 г. Плоди видовженої правильної конічної форми, насиченого червоного кольору, з гарним блиском, привабливого зовнішнього вигляду. М’якоть плодів щільна, насиченого червоного кольору, з приємним, насиченим солодко-кислим смаком. Плоди мають чудову лежкість та транспортабельність.

Плоди, порівняно з іншими сортами, менше уражуються сірою гниллю та стійкі до розтріскування під час дощів.
Висока щільність плодів, насичено-червоне забарвлення м’якоті та високий вміст сухих речовин та цукрів в плодах (8.5 brix) роблять цей сорт особливо привабливим для ринку переробки – заморозка, пюре, а особливо для виготовлення фруктових наповнювачів для йогуртів завдяки здатності зберігати щільну консистенцію, насичений колір та аромат в процесі переробки.
Сорт Сирія® стійкий до захворювань кореневої системи - вертицильозного в’янення (Verticillium dahliae) та гнилі сердечка (Phytophtora cactorum), толерантний до борошнистої роси (Oidium fragarie) та антракнозу (Colletotrichum accutatum), проте дещо сприйнятливий до кутової плямистості (Xanthomonas fragarie).

Продуктивність сорту Сирія® середня. В Україні виробники отримують 400-450 г з рослини, що при густоті посадки 50 000 рослин на га дає 20-22т/га. Проте завдяки компактній, прямостоячій формі рослин, гарній стійкості до листових захворювань та відносній стійкості плодів до сірої гнилі, з метою підвищення урожайності, можна використовувати дещо загущені посадки з щільністю 60 000 рослин на га.
Сирія® чудово підходить для вирощування в умовах континентального клімату та гарно зимує в умовах України.

 

     

 

Завантажити детальний опис сорту суниці Сирія® (Syria®)