УКР     РУС     ENG

Малина сорт Фруатфрі® (Fruatfri®) - ТулаМеджик® (TulaMagic®)

ТулаМеджик® (TulaMagic®) зареєстрована торгова марка для сорту Фруатфрі (Fruatfri).
ТулаМеджик® - середньостиглий літній сорт малини виведений селекціонером Рето Нювайлером у Труттікон (Швейцарія) в результаті схрещування сортів Отм Блісс® та Туламін®.
Ягоди великого розміру, так, як і в сорту Туламін®. Щільні та транспортабельні з подовженим періодом зберігання. Колір ягід яскраво-червоний, не темнішає після збирання. Ягоди легко знімаються з плодоложа, що підвищує ефективність ручного збору врожаю та дозволяє використовувати комбайновий збір.
Урожай сорту ТулаМеджик® починає дозрівати у другій половині червня (залежно від регіону), приблизно на 7-10 днів раніше сорту Туламін®, збір триває 4 тижні. В умовах помірного клімату або при використанні плівкових теплиць можна отримати другий урожай на однорічних пагонах  восени. Сорт утворює велику кількість плодових бруньок і характеризується підвищеною продуктивністю в порівнянні з іншими літніми сортами.
Рослина сорту ТулаМеджик® сильноросла, однорічні пагони з поодинокими колючками сягають висоти 2,0 м. На відміну від сорту Туламін® пагоноутворююча здатність сорту не погіршується з старінням плантації.

 

 

Завантажити детальний опис сорту малини ТулаМеджик® (TulaMagic®)