УКР     РУС     ENG

Суниця садова сорт Вайбрант® (Vibrant®)

(полуниця, клубніка, земляника, strawberry, купити, фріго, саджанці, розсада, придбати, купить, приобрести, еліта)

Сорт Вайбрант® (Vibrant®) виведений на Іст-Моллінгській дослідній станції, має високу врожайність та якість ягоди. Будучи дуже раннім, сорт Вайбрант®  являється еталоном для ранніх британських сортів. В умовах Британії сорт Вайбрант® дає змогу почати сезон збору ягід на десять днів раніше ніж зазвичай.

Ягода правильної конічної форми, від середнього до великого розміру, високий відсоток виходу ягоди першого класу. Ягоди блискучі, яскраво-червоного кольору, смачні. Квітконоси прямі, міцні, довгі. Сорт Вайбрант® можна успішно вирощувати як при традиційних екстенсивних технологіях, так і за технологією «урожай за 60 днів». Рослина утворює велику кількість квітконосів протягом тривалого періоду.
Кожен квітконос містить від 4 до 5 квіток, таким чином підтримується великий розмір ягоди (72% врожаю ягід сорту Вайбрант® перевищує розмір 35мм в порівнянні з 56% - сорту Елсанта®). Врожайність сорту є стабільно високою і зазвичай перевищує 1 кг з рослини. Швидкість збору ягоди висока завдяки хорошій видимості ягоди на рослині і легшому ніж в сортів Клері® і Елсанта® відриву ягоди.
Сорт Вайбрант® - дуже ранній, ягода дозріває щонайменше на сім днів раніше сорту Елсанта. В умовах Британії при вирощуванні в плівкових теплицях збір починають з середини квітня. Рослини мають середню силу росту, стійкі до борошнистої роси і гнилі коренів, але сприйнятливі до вертицильозного в'янення. Другий урожай - до 400 грам ягоди високої якості можна отримати починаючи з липня.

 

  

 

Завантажити детальний опис сорту суниці Вайбрант® (Vibrant®)