УКР     РУС     ENG

ФруТек 2017

 

Навесні 2017 року ТОВ ФруТек здійснив постачання високоякісних сертифікованих саджанців малини та суниці садової від провідних розсадників Європи (RW Walpole, Vivai Mazzoni, New Fruits та інших) та США.

Постачання імпортованих саджанців для наших клієнтів здійснюється за попереднім замовленням та бронюванням. 

 

В поточному році професійний український розсадник ФруТек продовжив розвиток власної сучасної інфраструктури та впровадження новітніх європейських технологій при вирощуванні сертифікованих саджанців ягідних культур.

 

В плівкових теплицях здійснено закладання оздоровленого вірус-тестованого вихідного матеріалу малини категорії "Екстра Еліта" ("Супер Еліта").
При вирощуванні касетних саджанців малини ми використовуємо інноваційну технологію, що була впроваджена у співпраці з британськими спеціалістами, яка передбачає використання виключно оздоровленого вірус-тестованого матеріалу. Вирощування касетних саджанців малини відбувається без контакту з грунтом, що гарантує практично повну відсутність шкідників та патогенів.


У відповідності з інноваційними європейськими стандартами на контейнерній ділянці ми вирощуємо високоякісний посадковий матеріал контейнерних культур (чорниця садова, ожина, жимолость та інші).
Вирощування саджанців для наших клієнтів здійснюється за попереднім замовленням та бронюванням.