УКР     РУС     ENG
 

Мейозис Лтд

 

Компанія була створена у 1989 році під назвою NSA Plants як результат співпраці провідних селекційних програм, професійних розсадників та маркетингових груп фруктового та ягідного секторів.

Основна діяльність компанії - впровадження нових інноваційних сортів ягідних культур та управління правами інтелектуальної власності на сорти рослин.

 

 

 

 

 

Промо-Фрут

 

Швейцарська компанія, що займається впровадженням перспективних сортів плодових та ягідних культур селекції Пітера Хауенштайна, м. Рафз (Швейцарська Конфедерація).

 

 

 

 

 

Маццоні

 

Один з найбільших Європейських розсадників суниці, яблуні та груші з власною селекційною програмою.

Маццоні пропонує саджанці лише найвищої якості, що сертифіковані визнаними міжнародними структурами.

Пропоновані сорти зареєстровані в Україні та добре вивчені виробниками. Вони знайшли широке поширення в різноманітних природно-кліматичних зонах України.

 

 

 

 

 

Нью Фрутс

 

Італійське підприємство, що займається селекцією нових сучасних сортів суниці.

Розсадник Нью Фрутс є одним з найбільших виробників високоякісного посадкового матеріалу суниці в Італії.

Найбільш поширеними сортами селекції Нью Фрутс є сорти Алба, Азія, Роксана, Сирія.

Сорти селекції Нью Фрутс вирощуються в багатьох країнах Європи. Ці сорти пройшли випробування в Україні і показали чудові результати в різних зонах вирощування.

 

 

 

 

 

 

Волпол

 

Один з найкращих виробників саджанців ягідних культур у Великобританії. Підприємство пропонує високоякісні сертифіковані саджанці суниці, малини, ожини та чорниці високорослої сучасних сортів.

 

 

 

 

 

Беррі Плант

 

Італійський розсадник, що спеціалізується на вирощуванні саджанців чорниці високорослої, малини та ожини.

 

 

 

 

 

ТОВ Декоплант

 

Україно-голандське спільне підприємство, що є лідером у вирощуванні декоративних рослин (зокрема саджанці троянд) та культур плодово-ягідної групи (малина, смородина, ожина та чорниця високоросла).

 

 

ТОВ Адана 3

 

Підприємство є виробником ягід (суниці садової, ожини і чорниці садової), а також сертифікованого садивного матеріалу суниці садової в Україні з 2006 року.

 

 

ТОВ Мелен

 

ТОВ Мелен спеціалізується на вирощуванні ягоди суниці садової та малини на свіжий ринок. З 2016 року підприємство вирощує сертифікований посадковий матеріал суниці садової.